Sąlygos ir taisyklės

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

Sutartis tarp Pirkėjo (toliau - Jūs) ir Pardavėjo (toliau - Mes) laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje suformuojate prekių krepšelį, nurodote pristatymo adresą, pasirenkate pristatymo būdą, apmokėjimo būdą ir susipažinę su Taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką “Patvirtinti užsakymą” .

Prekių kaina, apmokėjimas

Prekių kainos e-parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos Eurais.

Atlikus užsakymą, mes suformuosime išankstinę sąskaitą ir atsiųsime jums.

Mes priimame šiuos apmokėjimo būdus:

  • PaySera.lt (Mokėjimai.lt) apmokėjimo paslaugos sistema Lietuvoje ir visose Europos Sąjungos šalyse.
  • PayPal.com tarptautinio apmokėjimo paslaugos sistema.
  • Elektroninė bankininkystė (iš Lietuvos bankų). Pateiksime savo sąskaitos duomenis apmokėjimui atlikti.

Apie sėkmingai įvykdytą apmokėjimą Pirkėjas informuojamas el. laišku.

Prekių pristatymas ir garantijos

Tik gavę apmokėjimą už prekes, per 24 val. mes paruošiame prekių siuntinį ir pradedame skaičiuoti prekių pristatymo terminą. Jeigu tos prekės sandėlyje nėra, naują prekę įsipareigojame pagaminti per 2-3 dienas.

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje prekes pristato LP Express kurjeris arba kita siuntų paslaugas teikianti įmonė. Perkant iš Lietuvos pristatymas nemokamas, jei pirkote daugiau nei už 50 eurų. 

Vykdant užsakymus į kitas EU šalis, pristatymo mokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į prekių pristatymo šalį ir prekių svorį.

Pristačius ir perdavus prekes Jums ar  kitam asmeniui Jūsų nurodytu adresu bei pasirašius pristatymo patvirtinimą be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje ir atitinka užsakymo turinį.

Prekių grąžinimas

Mes įsipareigojame atsiimti iš Jūsų nekokybiškas ar neatitinkančias užsakymo prekes, jas pakeisti analogiškomis prekėmis, apmokėdami grąžinimo ir pristatymo išlaidas. Tuo atveju, kai Mes neturime analogiškų prekių, Jums grąžinami už prekes sumokėti pinigai.

Jei Jums nepatiko prekių spalva, forma ar dydis, prekės keičiamos ar priimamos iš Jūsų per 14 dienų nuo Prekių pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Grąžinamos prekės turi būti tinkamai supakuotos. Už prekių supakavimą bei saugų atsiuntimą atsakote Jūs. Jeigu prekės nėra tinkamai supakuotos, Mes neprivalome priimti grąžinamų prekių.

Prieš išsiųsdami prekę, būtinai mus informuokite el. paštu ar telefonu.

Privatumo sąlygos

Paspausdami mygtuką „Patvirtinti užsakymą“, Jūs patvirtinate, kad Jūs sutinkate pateikti Mums šiose Taisyklėse ir registracijos formoje nurodytus savo asmens duomenis (el. pašto adresas, vardas, pavardė, adresas, telefono nr. ir kiti duomenys).

Mes garantuojame, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys nebus perduodami tretiesiems asmenims, nesusijusiems su e-parduotuve. Šie Jūsų duomenys reikalingi tik tam, kad e-parduotuvė galėtų tinkamai vykdyti elektroninę prekybą, autorizuoti klientą, pristatyti užsakytas prekes ar kitaip bendrauti su savo klientais.

Kopijuoti, atgaminti ir platinti bet kurią informaciją – įskaitant galerijos nuotraukas – iš www.GrazusMedis.lt tinklapio be e-parduotuvės raštiško sutikimo griežtai DRAUDŽIAMA.

Siuntimas

Mes siunčiame į visas pasaulio šalis!

  world map1

Kontaktai

 info@GrazusMedis.lt

Tomas Šakalys

foo-icon-1a +447 553 934431 (UK)

Dalė Šakalienė

foo-icon-1a +370 610 60252 (LT)

Individualios veiklos vykdymo pažymos Nr.: 639337 (LT)

Priimami apmokėjimai

Išankstinės sąskaitos apmokėjimas

swedbank

paysera